ERJ-U1DF18R2U
MFR.Part #
ERJ-U1DF18R2U
JLCPCB Part #
C4005007
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS