ERJ-12SF2551U
MFR.Part #
ERJ-12SF2551U
JLCPCB Part #
C20019805
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS