ERJ-PA3D2372V
MFR.Part #
ERJ-PA3D2372V
JLCPCB Part #
C4243807
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS