ERJ-U1DD73R2U
MFR.Part #
ERJ-U1DD73R2U
JLCPCB Part #
C1702390
Description
-55℃~+155℃ 73.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS