RK73H2HTTE3R09F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2HTTE3R09F
JLCPCB Part #
C2581310
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS