RMC1/2K1210FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2K1210FTE
JLCPCB Part #
C20093865
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS