ERJ-U14D22R1U
MFR.Part #
ERJ-U14D22R1U
JLCPCB Part #
C4125455
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS