ERA-6AED71R5V
MFR.Part #
ERA-6AED71R5V
JLCPCB Part #
C20016244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS