ERJ-U1DD12R1U
MFR.Part #
ERJ-U1DD12R1U
JLCPCB Part #
C4002449
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS