ERJ-U14F63R4U
MFR.Part #
ERJ-U14F63R4U
JLCPCB Part #
C4139230
Description
-55℃~+155℃ 500mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS