ERA-3VRB1152V
MFR.Part #
ERA-3VRB1152V
JLCPCB Part #
C4272907
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS