ERJP03F5902V
MFR.Part #
ERJP03F5902V
JLCPCB Part #
C2123304
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS