CB1AHF-24V
MFR.Part #
CB1AHF-24V
JLCPCB Part #
C1524346
Package
Plugin,22x26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 15ms 15ms 20A 24V 28V@DC Silver Alloy (Cd-Free) 插件,22x26.5mm Automotive Relays ROHS