ERJ-H2RD4220X
MFR.Part #
ERJ-H2RD4220X
JLCPCB Part #
C6190861
Description
-55℃~+175℃ 100mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS