ERJ-U14D2053U
MFR.Part #
ERJ-U14D2053U
JLCPCB Part #
C2138691
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS