ECO-S1KP472CA
MFR.Part #
ECO-S1KP472CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.704A@100kHz 4700uF 50mm 63mΩ@120Hz 80V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS