EXB-28V914JX
MFR.Part #
EXB-28V914JX
JLCPCB Part #
C1734547
Package
0402x4
Description
4 63mW 8 910kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS