ERJ-14NF4532U
MFR.Part #
ERJ-14NF4532U
JLCPCB Part #
C2092926
Description
-55℃~+155℃ 400V 45.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS