ERJ-U12F5603U
MFR.Part #
ERJ-U12F5603U
JLCPCB Part #
C1860946
Description
-55℃~+155℃ 500V 560kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS