ERJ-PB6D6191V
MFR.Part #
ERJ-PB6D6191V
JLCPCB Part #
C2086541
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS