ERJ-1GNF6981C
MFR.Part #
ERJ-1GNF6981C
JLCPCB Part #
C2073863
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS