ERJ-P08F2202V
MFR.Part #
ERJ-P08F2202V
JLCPCB Part #
C4326532
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS