ERJ-U12F38R3U
MFR.Part #
ERJ-U12F38R3U
JLCPCB Part #
C1861008
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS