ERJ-U1TF38R3U
MFR.Part #
ERJ-U1TF38R3U
JLCPCB Part #
C1862101
Description
-55℃~+155℃ 1W 38.3Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS