ERJ-U12F3833U
MFR.Part #
ERJ-U12F3833U
JLCPCB Part #
C4072953
Description
-55℃~+155℃ 383kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS