ERJ-P08J4R3V
MFR.Part #
ERJ-P08J4R3V
JLCPCB Part #
C4133355
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3Ω 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS