ERJ-U12F2942U
MFR.Part #
ERJ-U12F2942U
JLCPCB Part #
C1860915
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS