25SVPD47M
MFR.Part #
25SVPD47M
JLCPCB Part #
C3274498
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+125℃ 12mm 2000hrs@125℃ 25V 30mΩ 47.15mA@120Hz 47uF 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS