ERJ-U12F26R7U
MFR.Part #
ERJ-U12F26R7U
JLCPCB Part #
C1860908
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS