ERA-8ARW4121V
MFR.Part #
ERA-8ARW4121V
JLCPCB Part #
C2094160
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS