ERJ-P14F8873U
MFR.Part #
ERJ-P14F8873U
JLCPCB Part #
C2083713
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS