ERJ-U12F2492U
MFR.Part #
ERJ-U12F2492U
JLCPCB Part #
C3993567
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS