ERA-6VRB5762V
MFR.Part #
ERA-6VRB5762V
JLCPCB Part #
C1862916
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS