ERA-2VEB7870X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2VEB7870X
JLCPCB Part #
C1861534
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS