ERJ-U12F2002U
MFR.Part #
ERJ-U12F2002U
JLCPCB Part #
C1014660
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS