ERJ-12YJ361U
MFR.Part #
ERJ-12YJ361U
JLCPCB Part #
C20020599
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS