ERJ-P14F2152U
MFR.Part #
ERJ-P14F2152U
JLCPCB Part #
C4136089
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS