ECO-S2GB561EA
MFR.Part #
ECO-S2GB561EA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.052A@100kHz 296mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V 50mm 560uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS