ERJ-U12D71R5U
MFR.Part #
ERJ-U12D71R5U
JLCPCB Part #
C4231930
Description
-55℃~+155℃ 71.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS