ERJ-H2RD41R2X
MFR.Part #
ERJ-H2RD41R2X
JLCPCB Part #
C6845033
Description
-55℃~+175℃ 100mW 41.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS