ERJ-U0XJ3R9Y
MFR.Part #
ERJ-U0XJ3R9Y
JLCPCB Part #
C4339045
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.9Ω 31mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS