ERJ-UP8D3400V
MFR.Part #
ERJ-UP8D3400V
JLCPCB Part #
C4144538
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS