ERJ-XGNJ394Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ394Y
JLCPCB Part #
C2080813
Description
-55℃~+125℃ 31mW 390kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS