ERJ-U0XF82R0Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF82R0Y
JLCPCB Part #
C4317570
Description
-55℃~+125℃ 31mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS