ERJ-H3QF5R62V
MFR.Part #
ERJ-H3QF5R62V
JLCPCB Part #
C7184421
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS