ERJ-U0XF82R5Y
MFR.Part #
ERJ-U0XF82R5Y
JLCPCB Part #
C1512611
Description
-55℃~+125℃ 30V 31mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS