ERJ-1GJF4300C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4300C
JLCPCB Part #
C20021653
Description
-55℃~+125℃ 430Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS