ERJ-U08F4992V
MFR.Part #
ERJ-U08F4992V
JLCPCB Part #
C1013586
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS