ERJ-P08F4992V
MFR.Part #
ERJ-P08F4992V
JLCPCB Part #
C3959013
Description
-55℃~+155℃ 49.9kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS