ERA-8AEB681V
MFR.Part #
ERA-8AEB681V
JLCPCB Part #
C3932645
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS